קידום אתרים
פרסום בגוגל
בניית אתרים
שיווק באינטרנט
פרסום באינטרנט
אודות
צור קשר
 
 

 מערכת לבניית אתרים למעצבים גרפיים ללא צורך במתכנת חיצוני

אם אתם מעוניינים לעצב אתר לגמרי בעצמכם ללא נוכחות מתכנת שיתווך בין רצונותיכם ליישום בפועל, ניתן לפנות לחברה שעוסקת בקידום בלבד. היא תספק לכם שם משתמש וסיסמה ב- WordPress, שם תוכלו להיוודע לפלאג אין חשוב מאד בפלטפורמה הזו, שנקרא Elementor. פלאג אין זה מאיין את הצורך בתכנות ומאפשר למעצב הגרפי לבדו לעצב עבורכם גרפית את אתר האינטרנט ביסודיות רבה. כיצד הוא עושה זאת ומהן התמורות שאתם כלקוחות תזכו לראות כתוצאה מכך?

בחירת תבניות עיצוב קבועות ומורכבות

השלב הראשון בעיצוב האתר מבחינה גרפית הוא בחירת כלי העבודה העיצוביים הקבועים, הצבעים, תמונות הרקע, ואפילו סרטוני הרקע שישתתפו במיזם, זאת לצד כל מיני עיצובים קבועים למסגרות בין חלקים בעמודי האתר, לאובייקטים הפרוסים עליו, ועוד. מה שיפה הוא שהמעצב הגרפי כלל לא נדרש לעבוד עם מתכנת. הוא יכול לעשות Drag and drop פשוט לאתר שלכם ולשנות את הצבעים בדרכו. מהו היתרון בפלטפורמה הזו? המעצב הגרפי שלכם מקבל בקלות תבניות מן המוכן ש- WordPress מספקת, אך הודות ל- Elementor הוא יכול לשנות זאת באותה רמת קלות של מילוי תמונה בתוכנת הצייר במערכת ההפעלה "חלונות". אם אתם, כבעלי האתר, תבקשו לשנות צבע מסוים של כותרות או טקסט, ניתן פשוט לגשת למטריצת הצבעים שבחר עבורכם המעצב הגרפי ולשנות אותה או את חלק מהצבעים שלה, לבחירתכם.

עבודה עם עיצובים מקוריים וידועים למעטים

באמצעות מערכת Elementor הדרך בה ניתן לשנות עיצובים ולהגשים תבניות אתרים באינטרנט הנה קלה ופשוטה. מערכת לבניית אתרים למעצבים גרפיים למעשה מספקת עבורכם יתרון כפול: היא גם מביאה את האתר שלכם לרמות עיצוב שלא נראו, כנראה, בעבר, וגם מאיינת כליל את הצורך במתכנת, בהעמידה לרשותכם אתר אינטרנט על פי הצרכים הייחודיים שלכם, על בסיס Drag and drop בלבד. התוצאה היא עיצוב אתר מקצועי ומושלם ללא כתיבת קוד, תוך התססות על אפשרויות עיצוב מרובות מאד על מנת להגיע לתוצאה הסופית של גיבוש מתווה האתר. התבנית מתאימה לכם, כבעלי האתר, אך ניתן לאפשר למעצב גרפי מקצועי לעבוד עליה על מנת להשיג עבורכם תוצאת עיצוב אופטימלית.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: מערכת לניהול קמפיינים בגוגל